سوئیچ های لایه ۲ سیسکو سری 2960( Access Switch )

عدد ۲ در ابتدای نام این سری نشان ان است که سوئیچ در لایه دو کار میکند و در دو نوع Stackable و Standalone می باشد . این سری سوئیچ های سیسکو دارای سرعت بالا در انتقال داده ها برای کاربران می باشند و به نوعی پرکاربردترین سوییچ در پشتیبانی از شبکه ها برای کاربران محسوب میگردند و قابلیت پشتیبانی صدا، ویدیو، داده ها با دسترسی بسیار امن را دارند . سوئیچ 2960سوئیچی انعطاف پذیر و مناسب برای گسترش شبکه های داخلی ، ایده آل برای شبکه های Branch Office و Midmarket وEnterprise ، دارای نرم افزار ساده برای نصب اتوماتیک و هوشمند از صفر ، ۲۴ یا ۴۸ پورت اترنت و ۴ یا دو عدد Uplink با سرعتهای ۱G یا ۱۰G ، مدیریت اتوماتیک پورت ها با استفاده از نرم افزارهای موجود بر روی خود سوئیچ بصورت هوشمند ، عیب یابی خودکار و اطلاح نرم افزاری و سخت افزاری با قابلیت پشتیبانی آنلاین ، قابلیت Switching لایه ۲ و سرویس‌های لایه ۲ تا ۴ ، شامل POE برای سوئیچ‌های معمولی و POE برای سری جدید سوئیچ‌ها(۲۹۶۰S) .

– سریهای 2960 با نرم افزار LAN Base
– سریهای 2960 با نرم افزار Lite Software

سریهای 2960 با نرم افزارLAN Base : امنیت یک پارچه ، شامل کنترل ورود به شبکه (NAC)، کیفیت پیشرفته درارائه سرویسها ، (QoS) را ارائه میدهد .
سریهای 2960 با نرم افزار Lite : جزء سوئیچهای پیکربندی تثبیت شده می باشند که بصورت مستقل ارائه دهنده اتصال اترنت سریع برای سطوح پایه ای (مقدماتی) شبکه های سیمی را تأمین می نمایند.
سریهای 2960 از نوع LAN-lite : ارتقاء هابهای غیرهوشمند و غیرقابل مدیریت به حالت شبکه های هوشمند مقیاس پذیر را به سادگی امکان پذیرساخته اند .

سوئیچ های سیسکو 2960 در سه سری X , S , G به بازار عرضه شدند . که سری G از سال 2012 دیگر تولید نشد و جایگزین آن سری S وارد بازار جهانی شد . در ادامه به بررسی سری های S و X میپردازیم .

2960s

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ دوباره بارگزاری کن.

اینجا تایپ کنید و اینتر را فشار دهید: