Cisco Catalyst 3750 Series Switches

سری Cisco Catalyst 3750 برای کاربردهای سازمانی طراحی شده است. فناوری Stack کردن سوئیچها یکی از ویژگیهای ممتاز محصولات سازمانی سیسکو است. از طریق StackWise میتوانید چندین سوئیچ یا ترکیبی از هر مدل دیگر از سری 37500 را به صورت یک سوئیج در آورید. مشخصه اصلی این سوئیچ قابلیت ترکیب با سایر سوئیچ های سیسکو (stacking) می باشد. از طریق استک کردن، چند 3750 مانند یک تک سوئیچ با تعداد پورتهای بالا عمل میکنند . حتی قابلیت اطمینان استک سوئیچهای 3750 میتواند بیشتر از سوئیچهای سری 4500 و یا 6500 باشد.

3750 دو نوع مختلف از سیستم IOS سیسکو را پشتیبانی میکند :   مدل IP Base و مدل IP Services.

هر کدام از این دو نسخه از سیستم عامل دارای یک سری سرویسهایی هستند که بر روی آنها فعال شده است. مثلاً مدل IP Base ویژگیهایی مانند کیفیت سرویس در لایه آی پی (QoS)، محدود کردن ترافیک کاربران و سایر امکانات را پستیبانی میکند. مسیریابی static و پروتکل های مسیریابی مانند RIP و EIGRP را پشتیبانی میکند.

جهت مشاهده جدول مقایسه رده معمولی و G این سری از سوئیچ های سیسکو اینجا را کلیک کنید و جهت داشتن اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید .

سوئیچ های رده 3750V2: سوئیچ‌های Fast Ethernet با مصرف انرژی بهینه هستند که دارای Uplinkهای SFP با سرعت ۱G می‌باشند.. با توجه به مدل، در این سوئیچ‌ها امکان استفاده از POE نیز وجود دارد .جهت مشاهده این رده از سوئیچ های سری 3750 اینجا را کلیک کنید .

سوئیچ های رده 3750E : سوئیچ‌های Gigabit Ethernet با تکنولوژی EnergyWise برای مدیریت مصرف انرژی هستند. در این رده سوئیچ‌ها با استفاده از ماژول‌های TwinGig converter می‌توان Uplinkهای ۱G را به ۱۰G تبدیل کرد. با توجه به مدل، قابلیت استفاده از POE 15.4w توان روی هر پورت سوئیچ و POE پیشرفته (۲۰W توان روی هر پورت سوئیچ) در این سوئیچ‌ها وجود دارد. همچنین این سوئیچ‌ها در رده ۳۵۶۰ دارای Power و Fan افزونه می‌باشند و در رده ۳۷۵۰۰ دارای تکنولوژیStackWise Plus با سرعت ۱۲۸Gbps هستند . جهت مشاهده این رده از سوئیچ های سری 3750 اینجا را کلیک کنید .

سوئیچ های رده 3750X : سوئیچ‌های Gigabit Ethernet با امکان انتخاب Uplink (4عدد Gigabit Ethernet یا ۲عدد ۱۰Gigabit Ethernet) هستند. تکنولوژیPOE (30W توان روی هر پورت سوئیچ) روی مدل‌های POEدار موجود می‌باشد. همچنین Power Supplyها و Fan در این سوئیچ‌ها، ماژولار و Dual Redundant است. در این رده سوئیچ‌ها تکنولوژی StackPower وجود دارد و در ردۀ ۳۷۵۰ سرعت Stacking با تکنولوژی StackWise Plus افزایش یافته است.

جهت مشاهده این رده از سوئیچ های سری 3750 اینجا را کلیک کنید .

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ دوباره بارگزاری کن.

اینجا تایپ کنید و اینتر را فشار دهید: