از آنجاییکه، اطلاعات یک مجموعه، جزء دارایی های مهم و محرمانه آن محسوب میشوند هرگونه آسیب و یا حفره امنیتی می تواند یک اختلال بزرگ و اساسی ایجاد کند به گونه ای که تهدیدی جدی برای بقای آن شرکت محسوب می شود. دلیل از دست دادن داده ها، نه تنها می تواند وجود حملات فعالانه دزدان و جاسوسان اطلاعات خارج از سازمان باشد، بلکه فاکتورهای درون سازمانی را نیز باید در نظر داشت. این عوامل می توانند کارمندان، شرکتهایی که بخشی از خدمات شرکت به آنها برون سپاری شده و یا حتی بازدیدکنندگانی باشند که به اطلاعات سیستم ها دسترسی دارند.

در این میان استفاده شخصی از تجهیزات سخت افزاری و بستر شبکه ای شرکت منجر به وارد شدن خسارتهایی حتی بدون یک مورد مسئولیت پذیری می شود. به طور مثال در دنیای IT امروز، استفاده کنترل نشده از دستگاهای USB معضلی است که اقدامات امنیتی و راه حل های حفاظتی جامع را می طلبد.

با استفاده از نرم افزار امنیت داده Egosecure تمام ویژگیهای مهم در امر محافظت اطلاعات می توانند توسط کنسول EGOSECURE DATA PROTECTION مدیریت شوند.

توسط مشخصه های محصول Egosecure، مجموعه تان در زمان درست و از تهدیدات اساسی محافظت می شود. در واقع گارانتی می کند که تمام توابع در طول مدت زمان و مراحل نصب بررسی گردیده و توسط یک کنسول مدیریت مرکزی کنترل شوند به گونه ای که دسترسی به یک پایگاه داده برای همه می تواند امکان پذیر باشد. این توابع محافظت کننده بر اساس فلسفه مدیریتی و امنیتی C.A.F.E.(تلفیقی از چندین راهکار و تکنولوژی امنیتی می باشد)، بنا شده اند. این قوانین و مشخصات موجود در محصول در سایت مربوطه به تفصیل شرح داده شده است. همچنین ماژولهای مختلف تعریف شده، از جمله Insight, Control, Audit, Filter, Encryption و Management این محصول را به شکل کاربردی و شگفت آور ارائه کرده است.

شایان ذکر است که موضوع مهم ROI (بازگشت سرمایه) در این راهکار امنیتی به درستی مدنظر قرار گرفته است و هم اکنون بسیاری از شرکتهای جهانی با بزرگترین میزان نصب و راه اندازی شامل 165.000 مشتری، از طرفداران و علاقه مندان همیشگی EGOSECURE هستند.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ دوباره بارگزاری کن.

اینجا تایپ کنید و اینتر را فشار دهید: