ضد ویروس NOD32 محصول شرکت ESET یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ضدویروس است که با ایجاد یک فضای ایمن کاری و ارتباطی به طور کاملا حرفه ای به نیاز کاربران پاسخ داده است . شرکت ESET که در سال 1992 پایه گذاری گردیده است اگر چه نسبت به رقبای خود کمی دیرتر پا به میدان گذاشت ولی به سرعت فاصله خود را با دیگران کمتر نمود و اکنون یکی از معتبرترین محصولات ضدویروس را که از لحاظ کیفی نیز دارای درجه بالایی می باشد ، عرضه می نماید . سیستم ضدویروسNOD32 یک حفاظت چند وجهی را برای رایانه ها فراهم می نماید.

محصولات خانگی

نرم افزار “ESET NOD32 Antivirus”

آنتی ویروس قدرتمند و پرطرفدار , سریعترین و موثرترین سیستم امنیتی , آنتی ویروس و برنامه ضد فایل های جاسوسی در جهان است.

نرم افزار “ESET Smart Security”

کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال میباشد

محصولات تحت شبکه

نرم افزار ESET Endpoint Antivirus

ترکیبی از ماژول های ضد ویروس، ضد جاسوس افزار، کنترل وب، اسکنر ابری، کنترل دستگاه های جانبی و ابزار مدیریت از راه دور (برای مدیریت بر ایستگاه های کاری توسط مدیر شبکه) به عنوان راهکار امنیتی قدرتمند جهت حفاظت از رایانه های موجود در شبکه های کوچک و بزرگ می باشد. محصولات شبکه ای شرکت ESET با طراحی ساده، کاربری آسان و محیطی کاربر پسند به عنوان محصولی برتر جهت حفاظت از شبکه های رایانه ای پیشنهاد می گردد.

نرم افزار ESET Endpoint Security

بسته جامع امنیتی “ESET Endpoint Security” با ترکیبی از یک دیواره آتش دوطرفه، ماژول کنترل وب و ابزار مدیریت از راه دور برای مدیریت بر ایستگاههای کاری توسط مدیر شبکه و … جهت حفاظت از رایانه های شبکه  طراحی گردیده است.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

خوانا نیست؟ دوباره بارگزاری کن.

اینجا تایپ کنید و اینتر را فشار دهید: