آنتی ویروس کسپرسکی

Endpoint Security for Business

نرم افزار آنتـی ویروس کسپرسکی Kaspersky ، یک محافظـت امنیتــی جامع را در برابر انواع تهدیــد اطلاعات از جمله ویــروس ها، باج افزارها، بد افزارها، جاسـوس افزارها و فیشینــگ فراهم می نماید. هر نوع تهدید توسط یک جزء حفاظتی اختصاصی مدیریت می شود و به شما امکان فعال و غیر فعال نمودن  اجزای حفاظتی و پیکربندی تنظیمات را می دهد.

فناوری‌های جدید ضد بد افزاری Kaspersky ، یک دفاع چندلایه ای را برای محافظت از سیستم‌ها و داده‌های حساس فراهم می‌کند، این فناوری‌ها به صورت ویژه‌ برای سرورهای فایل می باشند و قادرند از سرورهای مبنی بر ویندوز، لینوکس در مقابل  بدافزارها محافظت نمایند.

آنتی ویروس کسپرسکی بیشترین میزان تشخیص فایل ‌های آلوده در صنعت را دارد

کارایی و خدمات آنتــی ویروس های کسپرسکــی Kaspersky متناسب با نسخــه لایسنس خریــداری شده می باشنــد. سه نسخــه لایسنـس برای استفاده از محصــول آنتــی ویروس کسپرسکی به شرح زیر می باشند :

1. لایسنس کسپرسکی Select

https://dargah.net/?p=8672&preview=true

این لایسنس، یک کنترل قدرتمند و امنیت بالا برای محافظت از ساختارهای داخلی شبکه شما ایجاد می کند و قابلیت استفاده همزمان بر روی سیستم عامل های کلاینتی و سروری را دارد. لایسنس سلکــت کسپرسکــی  Selectعلاوه بر ویژگــی های لایسنس Core  ،ویژگی کنترل نرم افزارها، دستگاه ها و وبسایت ها را نیز دارا می باشد. این نسخه قابل استفاده روی گوشی های موبایل می باشد.

برخی دیگر از ویژگی های kaspersky لایسنس Select

 محافظــت در برابر آخریــن تهدیدات امنیتــی، از جمله تهدیــدات بـــدون فایــل

کاهــش قرار گیــری در معــرض حمــلات سایبــری با سخــت کردن نقطــه پایانـی

کمک به افزایش بهره وری و ایمن نگه داشتن کارمندان با کنترل‌های ابری فعال

محافظت از نقاط پایانی بدون تأثیر روی عملکرد

ایمــن ســـازی محیآآط های مختلف PC، Mac، Linux، iOS و Android

ساده ســازی مدیریــت امنیــت با یک کنســول یکپارچــه 

2. لایسنس کسپرسکی Advanced

https://dargah.net/?p=8672&preview=true

در سال های اخیر محیط های کاری IT نسبت به سال های قبل بسیار پیچیده تر شده اند. مجرمان سایبری و هکــر ها با حیلــه گری های پیشرفته از روش های مختلف جهت حمله به مشاغل کوچک و بزرگ استفاده می کنند، بنابراین حفاظت از امنیت شبکه، یکی از دغدغه های اصلی کارمندان و مدیران می باشد.

لایسنس کسپرسکــی ادونسد، Advanced علاوه بر تکنولوژی محافظــت در برابر تهدیــدات که برنده جایــزه نیز شده است، با اراِيه امکانات امنیتی بیشتر کسب و کار شما را دارای یک محافظت چند لایه ای دربرابر هر نوع آسیب پذیری می گرداند.

این لایسنس Advanced علاوه بر ویژگی های لایسنس Select  ، ویژگی Encryptio  که قابلیت رمز نگاری اطلاعات محرمانه کاری و بی ارزش کردن اطلاعات دزدیده شده را دارد، نیز دارا می باشد. از دیگر قابلیت های کسپرسکی لایسنس Advanced، ویژگی  Systems Management می باشد، که قابلیت بروز رسانی سیستم عامل و نرم افزارها را ممکن می سازد.

برخی دیگر از ویژگی های Kaspersky لایسنس Advanced:

شناسایــی و اصــلاح آسیــب پذیــری ها برای کاهــش ورود حملــه.

صرفه جویی در زمان با خودکار کردن وظایف توسعه سیستم عامل و نرم افزار

ساده ســازی مدیریت امنیــت متمرکز با یک کنســول ابری یا وب.

3. لایسنس کسپرسکی Total

https://dargah.net/?p=8672&preview=true

لایسنس کسپرسکـی توتـال سکیوریتــی Total Kaspersky، جامــع ترین راهکار Kaspersky برای استفاده در کسب و کارها می باشد و محافظـت های کاملـی را برای شبکه های بسیار گسترده و انواع مختلف تهدیدهای امنیت اطلاعاتی ارائه می دهد. این لایسنس علاوه بر ویژگی های لایسنس Advanced دارای ویژگی های مخصوص جهت استفاده در Mail Server ها، Internet Gateway مانند UTM های مختلف و ویژگی مخصوص جهت استفاده در  Collaboration Servers سیستم های اتوماسیون اداری مانند  Microsoft  Sharepoint را دارا می باشد.

 

برخی دیگر از ویژگی های Kaspersky لایسنس  Total:

 

ساده سازی مدیریت امنیت با یک کنسول یکپارچه

فراهم سازی قابلیت های امنیتی تطبیقی در برابر جدیدترین تهدیدات سایبری

کمک به افزایش بهره برداری کسب و کارها با محافظت در برابر هرزنامه

محافظت از ترافیک ایمیل و وب در سطح دروازه getaway level

کاهش قرار گیـری در معرض حملات سایبری با سخت تر کردن نقطه پایانی جلوگیــری از دست رفتـن اطلاعات محرمانه داده های حساــس با رمزگذاری از بین بردن آسیـب پذیری ها و مسدود کردن نقاط ورودی حمله

اگر توتال کسپرسکی Kaspersky Total Security روی رایانه‌ای نصــب شده باشد می‌توان محافظــت از این سیستـم را از راه دور و از طریق My Kaspersky انجام داد. همچنین اینکه پس از شناسایـی شدن یک حمله به رایانــه شما، Kaspersky Total Security کسپرسکی توتــال، تمام فعالیــت‌های شبکه‌ای رایانه مهاجم را که به رایانـه شما مربوط می‌شود، مسدود می‌کند. و در آخر می توان به این ویژگی اشاره نمود که لایسنس توتال کسپرسکی محافظ اطلاعات شما در هنگام اتصال به Wi-Fi نا امن می باشد.

شرکت درگاه ارتباطات جدید، ارائه دهنده انواع مختلف آنتی ویروس ها از جمله آنتی ویروس کسپرسی Kaspersky می باشد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط